Premium Hair Treatment
Login to view prices
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Description
Intensive restructuring treatment strengthens hair with deep repair.
Additional information
| Size | 250ml |
|---|---|
| MSRP | $24.00 |
| Locations | CA, NJ |
| Brand | CP-1 |
Login to view prices
Intensive restructuring treatment strengthens hair with deep repair.
| Size | 250ml |
|---|---|
| MSRP | $24.00 |
| Locations | CA, NJ |
| Brand | CP-1 |
| Size | 60g X 60g |
|---|---|
| MSRP | $24.00 |
| Locations | CA, NJ |
| Brand | Dashu |
| Size | 150ml |
|---|---|
| MSRP | $22.00 |
| Locations | CA, NJ |
| Brand | COSRX |